mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Vali Akbıyık’tan Anneler Günü mesajı

Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Akbıyık, “Emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, Annelerimize verebileceğimiz en büyük armağandır” dedi.

Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık, Anneler Günü mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Yeryüzünün en kutsal görevini üstlenen, sınırsız sevgi, sabır ve fedakarlıklarla bizleri büyüten Annelerimiz, hayatımızın en değerli hazineleridir. Anne sadece insanı dünyaya getiren kişi değil aynı zamanda bir arkadaş, bir kılavuz, bir ilham kaynağıdır. Nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, geleceğimizin teminatı, aile ve toplum hayatımızın temel direğidir.

“Cenneti annelerin ayakları altında” gören bir inancın mensupları olan bizler, kıymetli annelerimize olan sevgimizi ve minnettarlığımızı her gün hissettirmeli ve onlara ne kadar özel olduklarını hatırlatmalıyız. Emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, Annelerimize verebileceğimiz en büyük armağandır. Hayatımızın her güzel anında imzası bulunan kıymetli annelerimizin ellerinden öper, başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutlarım. Tüm annelere evlatlarıyla birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim.”

Paylaş