mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Menteşe Belediye Meclisi toplandı

Menteşe Belediye Meclisi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda AK Parti Grubu, belediyenin mevcut borcunun açıklanması için önerge verirken, Başkan Köksal tarafından Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne Ahmet Niyazi Çağlar’ın getirildiği açıklandı.

Menteşe Belediye Meclisi toplandıMenteşe Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı Belediye Başkanı Gonca Köksal Başkanlığında Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplam 14 gündem maddesi ile yapılan toplantı öncesinde AK Parti Grubu, belediyenin mevcut borcunun açıklanması için önerge verdi. Ayrıca 2023 Mali Yılı Kesin Hesabı, AK Parti ve MHP’li üyelerin ret oyu vermeleri sonucu oy çokluğu ile kabul edildi.

Toplantıda Muğla’nın 23. Dönem Belediye Başkanlığını yapan Orhan Çakır’ın adının Perşembe Pazaryeri girişindeki parka verilmesi oy birliğiyle kabul edilerek resmileşti.

Menteşe Belediye Başkanı Gonca Köksal, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Menteşe Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne Uğur Topatan’ın, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne ise Ahmet Niyazi Çağlar’ın getirildiğini açıkladı.

 

Menteşe Belediye Meclisi toplandı

Paylaş