mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Başkan Gümüş’ten engelliler günü mesajı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Gümüş mesajında, özel bireylerin yaşamın her alanında etkin bir şekilde var olabilmesi adına pek çok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Özel bireylerin ayrımcılığa uğramadan, fırsat eşitliğinden mahrum edilmeden haklarının korunması gerektiğini belirten Başkan Gümüş mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Menteşe Belediyesi olarak özel bireylerimiz ve aileleri ile her zaman bir arada ve dayanışma içerisindeyiz. Onların hayatın içerisinde karşılaştıkları sorunları giderme noktasında sürekli fikir alışverişi yapıyoruz. İmkânlarımız dâhilinde karşılaşılan sorunların çözülmesi, ihtiyaçlarının giderilmesi, hayat standartlarının yükseltilmesi için çeşitli projeler ve etkinlikler düzenliyoruz. Engelli kardeşlerimizin ve ailelerinin Menteşemizde hiçbir engelle karşılaşmamaları için çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde tüm özel bireylerimize ve ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

Paylaş