mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Şadi Ballı AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı

Menteşe Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa eden Dr. Şadi Ballı, AK Parti’den Menteşe Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler için Muğla’da belediye başkan aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Menteşe Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa eden Dr. Şadi Ballı, bugün AK Parti’den Menteşe Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvuru dosyasını ilçe başkanı Mustafa Algan’a teslim etti.

Ballı, “Menteşe için, ilçem için elimden gelenin fazlasını sizlere sunmak amacıyla Menteşe Belediye Başkan aday adaylığını bugün itibariyle açıklıyorum. Hayatta hep dost biriktirmeye prensip edindik. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle, genel merkezin onay vermesiyle adaylık sürecini tamamlarsak ve Allah izin verirse, Menteşe’mizi daha da ileriye nasıl götürebiliriz diye var gücümle çalışacağım. Bir telefon kadar uzağınızdayım. Aynı gayretle çalışmaya devam edeceğim. Menteşe için hayırlısı olsun” dedi.

Paylaş