mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Muğla Atletik Spor Kulübü Antalya’dan başarı ile döndü

Muğla Atletik Spor Kulübü, Arena Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi grup müsabakalarında, iki farklı kategoride bölge üçüncüsü oldu.

Arena Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi grup müsabakaları, 10-12 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Müsabakalarda Muğla Atletik Spor Kulübü sporcusu Devrim Defne Bilge, 50 metre serbest ve 50 metre kelebek stillerinde bölge yarışları sonucunda Türkiye birinciliğine yükseldi.

Aras Turan, Ömer Öztürk, Yağmur Ali, Zeynep Çetin, Beren Eskihisarlı ve Mihri Mira Aydın ise yarıştıkları stillerde aldıkları derece ile Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Kulübün Branş Sorumlusu Mihriban Doğaroğlu, “Muğla Atletik Spor Kulübü olarak yüzme branşında kıdemli antrenör ekibimiz ile her geçen gün daha büyük başarılara imza atıyoruz. Temel eğitim ve performans gruplarımız ile antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Atletik ailesine katılmak isteyenler için kayıtlarımız devam ediyor” dedi.

Paylaş

İLGİLİ HABERLER