mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Menaf Kıyanç Yüz Yüze’ye konuk oldu: “Muğlaspor Menteşe’nin değil, Muğla’nın takımı”

Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, Sarayköyspor maçı öncesinde Mabolla Medya Youtube kanalında yayınlanan Yüz Yüze programına konuk oldu. “Muğlaspor, Menaf Kıyanç’ın değil. Muğlaspor, Menteşe’nin değil bütün Muğla’nın takımı. Gelin beraber Muğlaspor’umuzu destekleyelim” diyen Kıyanç, “3. Lig’de başkanlığa devam etmek istiyor musunuz?” sorusuna da “Berabersek biz devam etmeye hazırız biz beraber değilsek asla ve asla devam etmeyeceğiz çok açık net” yanıtını verdi.

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup 2023-2024 sezonu 25. hafta mücadelesinde 5 Mayıs Pazar günü (yarın) saat 15.00’te sahasında Denizli temsilcisi Sarayköyspor’u konuk edecek olan lider Muğlaspor, karşılaşmadan galibiyetle ayrılması durumunda ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek.

Maç öncesi Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, Mabolla Medya Youtube kanalında yayınlanan Yüz Yüze programına konuk oldu. Kıyanç, Gazeteci Esma Turan’ın sorularını yanıtlarken, tüm vatandaşları da yarın ki maçta birlik olmaya davet etti.

Kıyanç, “Ben artık her alanda sürekli kaos yaratarak, sürekli farklı algılar yaratarak değil, el ele verip birlikte hedef için yürümemiz gerektiğine inanan birisiyim. Muğlaspor, bunun için müthiş bir araç Muğlaspor, bunun için müthiş müthiş bir proje gelin lütfen özellikle bu hafta sonu bunu başlatalım. Muğlaspor Menaf Kıyanç’ın değil. Muğlaspor bütün Muğla’nın. Menteşe’nin değil bütün Muğla’nın takımı gelin beraber Muğlaspor’umuzu destekleyelim” diye konuştu.

Kıyanç, “3. Lig’de başkanlığa devam etmek istiyor musunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Şimdi önümüzde bir hedef var. Bu hedefi kimlerle bu noktaya getirdiğimizi en iyi biz biliyoruz biz. Bunu ilk gün söyledik, hiç kimseye sistemde bulunmayacağız hiç kimseyi suçlamayacağız. Günün sonunda Bu şehirle ilgili, bu şehrin ana markasıyla ilgili Aslında en büyük markasıyla ilgili bizim bunu tek başımıza bundan sonra sürdürmemiz imkan değil dahilinde değildir. Eğer insanlar bizden memnunsa yöneticiler bizden memnunsa karar vericiler bizden memnunsa halk memnunsa bunu tabii ki sürdürmek isteriz. Ama bir şey başarmışken devamında başarısızlık ihtimal yüksek olan hiçbir işin içinde olmadım olmayacağım. Şunu diyorum gelin, berabersek biz devam etmeye hazırız biz beraber değilsek asla ve asla devam etmeyeceğiz çok açık net.”

Paylaş