mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Gonca Köksal, Menteşe Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı

CHP’li Muğla Büyükşehir ve Menteşe Belediyesi Meclis Üyesi Gonca Köksal, Menteşe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı. Başvurusunu yapan Köksal, “Menteşe’ye ilişkin hayallerim ve hedeflerim var” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için siyasi partilerde aday adaylığı süreci devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 21 Kasım’a başlayan belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları 28 Kasım’da sona erecek.

CHP’li Muğla Büyükşehir ve Menteşe Belediyesi Meclis Üyesi Şehir Plancısı Gonca Köksal, Menteşe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

İlçe Başkanı Nail Kızıl’a başvuru dosyasını teslim eden Gonca Köksal, şunları söyledi:

“2 dönemdir Belediye meclis üyesiyim. Hem Menteşe’de bu dönem de Büyükşehir’de. Sağolsun başkanlarımız bana güzel görevler verdiler. İmar Komisyonu Başkanlığı gibi birçok komisyonda görev aldım. Belediyelerimizin her ikisini de temsil ettim. Artık 10 sene içerisinde belli bir bilgi birikimi ve belli bir tecrübeye ulaştım. Ben Şehir Plancısı’yım. Meslek olarak zaten yerel yönetim ve belediyeciliğe yakın bir meslek dalım var. Menteşe’ye ilişkin hayallerim ve hedeflerim var. Bugüne kadar edindiğim bilgi ve birikimim ile harmanlayıp çok güzel projeler yaratmak, gerçekten insanımıza dokunacak daha kaliteli yaşam alanları, daha sosyal bir belediyecilik anlayışı için birçok proje üretmek gibi bir hedefim var. İnşallah hep birlikte bu yolda güzel bir süreç geçiririz. Destekleriniz benim için çok önemli. Parti ailemi zaten hep yanımda hissediyorum.”

Paylaş