mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Muğlalı Üsteğmen Mutlu Duran’ın ailesine telefon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 askerin şehit olduğu terör saldırısında yaralanan Muğlalı Üsteğmen Mutlu Duran’ın ailesiyle telefonla görüştü.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Duran’ın Köyceğiz’deki ailesini ziyaret etti. Ayaydın ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Duran’ın nişanlısı ve amcası ile telefonla görüştürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaralı komutanın amcası ve nişanlısı ile görüşerek, Üsteğmen Duran’ın durumu hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, “Terörle ciddi bir savaşın içindeyiz ama yanlarına bırakmıyoruz. Teröristleri öldürmeye devam edeceğiz. Şimdi biz olağanüstü bir güvenlik toplantıya giriyoruz. Bu toplantıda neler yapacağımızın kararını alacağız. Dün geceden bu yana bölgede acayip bir kar fırtınası var. Hakikaten zor şartlarda sağ olsun askerimiz mücadele veriyor. İnşallah temennimiz evladımız şifaya kavuşur. Bir an önce sizlerle bir arada olsun” ifadelerini kullandı.

Erdoğan Duran’ın nişanlısına ise “Acil şifalar diliyoruz. İnşallah oradan şifa bularak Muğla’ya gelmiş olur. Düğününüzü de yapmış oluruz” dedi.

Paylaş