mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Bahattin Gümüş aday adaylık başvurusunu yaptı

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yerel seçimlerde Menteşe Belediye Başkanlığı için resmi aday adaylık başvurusunda bulundu.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 2 dönemdir sürdürdüğü Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvuru dosyasını, İlçe Başkanı Nail Kızıl’a teslim etti.

10 yıldır insan odaklı çalışmalar yaptıklarını belirten Gümüş, şunları söyledi:

“Bundan tam 10 yıl önce 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde üyelerimizin önüne çıkarak, ön seçimle, eğilim yoklaması ile yeni kurulan Menteşe Belediyesi’nin adayı olarak karşınıza çıkmıştım. Aday olduk, önce partimizin üyeleri ile sonra Menteşe halkımızın teveccühü ile 2014 yılında Menteşe ilçesinin kurucu Belediye Başkanı olarak göreve başladım. 5 yıl sonraki seçimde de oyumuzu yine artırarak Menteşe Belediyesi’nin bugün itibariyle 9 buçuk yılı geçen bir şekilde başkanlığını yapıyoruz. Başkanlıktaki hedefimiz, öngörümüz öncelikle insan, sizlersiniz. İnsan odaklı Menteşe Belediyesi’ni birlikte yöneteceğiz diyerek yola çıktık. 48 köyümüz 4 beldemizde hiç ayrım yapmadan, siyaset yapmadan, insan odaklı, en ücra köyünden merkezine kadar çalışmalar yaptık. Cenaze oldu yanında olduk, acılarını paylaştık. Düğün oldu yanlarında olduk, sevinçlerini paylaştık. Bizim için öncelikli iş halka dokunmaktı. Söz verdiğimiz gibi 10 yıldan bu yana insan odaklı çalışmalar yapıyoruz. İnşallah yeni dönemde de Menteşe halkı ne derse o olsun diyoruz. Bu noktada adayım. Diğer aday adayı arkadaşlara da başarılar diliyorum. Dediğimiz gibi bu kadar çok aday varsa bunu da parti belirlesin isterim ben. Menteşe’mize yakışan, 6 bini geçen üyelerimizin eğilim yoklamasıdır.”

Bahattin Gümüş aday adaylık başvurusunu yaptı

Paylaş