mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

AK Partili Milletvekili Otgöz: “Hemşehrilerimizin seçimlerde verdiği mesajları aldık”

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında yerel seçimlere de değinen Otgöz, “Hemşehrilerimizin seçimlerde verdiği mesajları aldık. Plan, proje ve çalışmalarımızda bu mesajlara dikkat edeceğiz” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Kutsiyeti, bereketi ve rahmeti ile tüm Milletimizi kucaklayan bir Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte, sağlıkla, mutlulukla nice bayramlara kavuşmak dileğiyle bayramımız kutlu olsun. Milletimiz için önemi her geçen gün artan dostluk ve kardeşliğin, barış ve huzurun bir vesilesi olan Ramazan Bayramını milletçe idrak ediyoruz. Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların iyiye, güzele, hoşgörüye yöneldiği kutsal günlerimizdir. Bizleri ülke ve millet olarak, sevgi, saygı ve kardeşlik bağı ile kuşatan bayramlar, milletimizi güçlü bir şekilde milli ve manevi değerler etrafında buluşturmaktadır.

Ramazan ayında gerçekleşen yerel seçimlerin ardından, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Ülkemiz, Muğla’mız ve Milletimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımızın iradesi ile seçimlerde başarılı olan yerel yöneticilerimize başarılar diliyor, Muğla’mız için birlikte çalışma kararlılığımızı belirtiyorum.

Hemşehrilerimizin seçimlerde verdiği mesajları aldık. Plan, proje ve çalışmalarımızda bu mesajlara dikkat edeceğiz. Bize oy veren vermeyen tüm hemşehrilerimizi kucaklamaya ve 13 ilçemize de ayrım yapmaksızın yatırım ve hizmet getirmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki; büyük hedefler ve aydınlık bir gelecek bizi bekliyor. Bayramların da bu hedeflere ulaşmamıza vesile olmasını temenni ediyorum. Başta Muğlalı hemşehrilerim olmak üzere tüm milletimizin Ramazan Bayramını kutluyorum.”

Paylaş