mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

AK Partili Demir destek vermeyenlere seslendi: “Hainler, satılmışlar…”

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde yeniden başkanlığa seçilen AK Partili Mehmet Demir, kendisine destek vermeyenlere seslenerek, “Teşkilatlarımız içerisinde olan Cumhur ittifakımızın içersinde olan ama bu seçimde bu kutlu davaya destek vermeyen, o hainlere destek olan, PKK ile işbirliği yapan, bu siyasi arenada kendi içimizde görünüp de destek veren o hainleri, o satılmışları da kınıyorum” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Kavaklıdere Belediye Başkanlığına yeniden AK Partili mevcut başkan Mehmet Demir seçildi.

Demir, seçimin sonuçlanmasının ardından yaptığı zafer konuşmasında, teşkilat içerisinde kendilerine destek olmayanlara seslendi ve sert sözlerle tepki gösterdi. Demir, şöyle konuştu:

“Ben üzülerek söylüyorum. Geride bıraktığımız 10 yıllık süreçte Menteşe halkımız başta olmak üzere Kavaklıdere ilçemize bir tek çivi çakmayan sadece hayaller satan rüyalar pazarlayan zihniyetin bugün oylarını arttırarak bu seçimden çıktığını ben görüyorum. Üzülüyorum. Teşkilatlarımız içerisinde olan Cumhur ittifakımızın içersinde olan ama bu seçimde bu kutlu davaya destek vermeyen o hainlere destek olan PKK ile işbirliği yapan bu siyasi arenada kendi içimizde görünüp de destek veren o hainleri de kınıyorum. O satılmışları da kınıyorum. Özellikle belirtiyorum. Burda Büyükşehir Belediye Başkan adayı konuşma yaparken bazı yerlerde peçetecileri olduğu gibi onlara kağıt tutanları… Bu zihniyeti de kınıyorum. Bunu özellikle belirtmek istiyorum.”

AK Partili Demir destek vermeyenlere seslendi: "Hainler, satılmışlar..."

Paylaş