mabolla_medya-logo
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Ahmet Aras Bodrum için yeniden aday

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bir dönemdir sürdürdüğü Bodrum Belediye Başkanlığı için bugün yeniden aday olduğunu açıklayacak.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’nim belediye başkan aday adayı başvuruları 5 Aralık’ta sona erecek. Muğla’da aday adayları netleşirken Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da Bodrum için yeniden aday olduğunu duyurdu. Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “4.5 yıl boyunca; Bodrum’a çok sayıda kalıcı değer kazandırdık. Bodrum için, gece gündüz demeden çalışmak üzere yeniden adaylığımı açıklayacağım” dedi.

Bugün saat 15.30’te ilçe binasında aday adaylık açıklaması yapacağını belirten Aras, şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Bodrumlular günaydın, iyi haftalar. Bodrum’un ve ülkemizin tarihindeki en büyük salgının, yangının, ekonomik krizin ve depremin yaşandığı 4.5 yıllık görev sürecimdeki her türlü zorluğa, baskıya ve çoğu zaman hakarete varan eleştirilere rağmen Bodrum’un menfaatleri için sabrederek, başta Büyükşehir Belediyemiz ve Aydem olmak üzere; işbirliği içinde olduğumuz hiçbir kurumla, yasal sorumlusu oldukları altyapı, yol ve su projelerinde yaşanan gecikmeler ve sorunlar nedeniyle kavga etmedim, bir an önce tamamlanması için, imkanlarımızı sonuna kadar zorlayarak her türlü katkıyı sağladım, her türlü eleştiriyi de üstlendim ve sonuç olarak Bodrum, önceki dönemlerde bir türlü çözülememiş, kangren haline gelmiş olan kanalizasyon altyapısı sorununa, benim Başkanlık dönemimde veda ediyor.. Tarihimizin en zor zamanlarında elde ettiğimiz bu hayati önemdeki başarının yanı sıra, geride bıraktığımız 4.5 yıl boyunca; Bodrum’a çok sayıda kalıcı değer kazandırdık.

Ve bugün, elde ettiğimiz başarılara yeni başarılar ekleyerek, ‘Önceliği huzurlu ve mutlu hayat’ olan bir Bodrum için, gece gündüz demeden çalışmak üzere yeniden adaylığımı açıklayacağım. Saat 15.00’te İlçe Başkanlığı Binamızda yapacağım adaylık açıklamamda, ilk günden itibaren en büyük güç ve mutluluk kaynağım olan sizleri de yanımda görmek, beni çok mutlu edecek. Yolumuz açık, kazanan Bodrum olsun.”

Paylaş